Prekių katalogas

CEDRAL fibrocementiniai banguoti lakštai, fasadinės dailylentės, stogo dangos plokštelės

 • Daugiau pasirinkimo, daugiau paslaugų, dar daugiau kompetencijos

  Mūsų kompetenciją patvirtina prekės ženklas „Cedral“. Dabar „Cedral“ siūlo platesnį pasirinkimą – nuo stogo iki fasado. „Cedral“ viskuo pasirūpins.

  Ir toliau remsimės daugiau nei šimtmečio „Eternit“ patirtimi, kuria didžiuojamės. Labiau nei bet kada sieksime, kad mūsų gaminiai būtų dar geriau suderinami – pasiūlysime daugiau pasirinkimo, suteiksime daugiau paslaugų ir dar daugiau kompetencijos, kad Jums statyti būtų lengviau.

  Idealus partneris

  „Cedral“ turi daugiau nei šimto metų patirtį pluoštinio cemento stogo ir fasado medžiagų srityje, todėl yra idealus Jūsų namų partneris: mums svarbiausia tobula kokybė ir aptarnavimas, žinoma, ir patikimos garantijos.
  Nuo šiol siūlysime įvairių gaminių, užtikrinsiančių Jūsų namų grožį ir harmoniją.

  Platus asortimentas

  Ar statysite naują pastatą ar renovuosite, dengsite stogą ar fasadą – mūsų asortimente rasite vienas kitą puikiai papildančių gaminių.

  Didžiuojamės ne tik šiais privalumais, kartu pasitelksime naują pasaulinę projektuotojų komandą, susibūrusią tam, kad sukurtų Jums dar įspūdingesnių ir įkvepiančių sprendimų. Tad pasidomėkite ir šia pasiūla.

  Pasitvirtinusi praeitis, daug žadanti ateitis

  „Etex“, turinti jau per 100 metų patirties, išaugo iš mažo Belgijos šeimos verslo į tarptautinę pramoninę grupę ir ištobulino statybinių medžiagų iš pluoštinio cemento gamybą.

  „Cedral“ yra „Etex“ prekių ženklas, skirtas namų savininkams. Juo siekiama statyti gražesnius namus visame pasaulyje, nuolat gerinti esamas medžiagas ir skatinti inovacijas norint kurti naujus gaminius ir sprendimus.

  CEDRAL Gotika banguoti lakštai
  Išmatavimai:
  585x920 mm
  Kaina 520 - 590 su PVM
  CEDRAL Banga banguoti lakštai
  Išmatavimai:
  875x920 mm
  Kaina 690 - 815 su PVM
  Kaina 1390 su PVM
  1470 Sutaupykite 080
  Kaina 1560 su PVM
  ETERNIT Klasika banguoti lakštai
  Išmatavimai:
  1130x1250 mm
  Kaina 9  - 1090 su PVM
  Kaina 19  - 2150 su PVM
  Kaina 29  su PVM
  Kaina 29  su PVM
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija