Prekių katalogas

Benders Carisma čerpės

 • Benders Carisma čerpės

  Kaina 143 su PVM

  TURIME! Kiekis ribotas, užsakome pagal poreikį!
  +370 645 55055 Viber, WhatsApp, Telegram

  Prekė yra gamintojo sandėlyje !

  Dėmesio! Gavę užsakymą, pristatysime per suderintą laiką į mūsų sandėlį ir/arba į Jūsų nurodytą vietą *

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 5 vnt.
  Parduodame po 5 vnt.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...

  Kaina NUO ~12,30 €/m² * (1,07 €/vnt) su pvm

  (užsakant pilną stogo komplektą apie 100-150 m²)

  Kaina galioja:
  nuo 2023-04 mėn.
  Dėmesio!
  💚 prekė pagal užsakymą!
  Stogo danga:
  betoninė čerpė
  Gamintojas:
  Gamintojo sandėlis:
  Klaipėda Lietuva
  Tiekimo terminas:
  derinamas *
  Iškrovimo paslauga:
  max po 12 arba 20 pal.
  Matmenys:
  420x280 mm
  Plotis:
  280 mm
  Ilgis:
  420 mm
  Storis:
  30 mm
  Sąnaudos:
  11,5 - 12,8 vnt/m² (pagal nuolydį)
  Nuolydis:
  min 25°
  Svoris:
  4,5 kg
  Paletėje:
  210 vnt.
  Tara:
  20 €/vnt. grąžinama per 3 mėn.
 • Benders Carsima betoninės čerpės visiems šiuolaikiniams stogams, tinka montuoti ir ant fasadų! Carisma spalvos: Juoda Nr.20; Granito Nr.21; Molio raudonumo Nr.24; Pilka Nr.28; Natūrali Grafito Nr.01; Briliant Skalūno Nr.51;

  Benders Carisma betoninė čerpė buvo pradėta gaminti 2006 metų viduryje ir susilaukė labai didelės paklausos Europoje. Ši čerpė suteikia tokias moderniosios architektūros galimybes, kokių nebuvo anksčiau. Su Carisma mes galime sukurti nepriekaištingai atrodantį stogą lyg jis būtų padengtas lygiais lakštais. Tai suteikia namui išskirtinumą. Carisma čerpė yra gaminama pagal naujausias technologijas, o kruopščiai parinktas čerpės dydis suteikia stiprumo jos plokščiam profiliui.

  Benders Carisma betoninės čerpės paviršius yra padengtas dvigubu Benderit dažų sluoksniu, o į visą betono masę dedamas tos pačios dažų spalvos pigmentas. Benderit dažai yra sukurti specialiai betoninėms čerpėms ir yra ypatingai atsparūs įvairoms orų sąlygoms. Šie dažai gaminami tik Benders gamykloje, o jų patikimumą ir kokybę garantuoja ilgalaikė gamyklos patirtis Benders Carisma Grafito Natūrali čerpė yra pilnai pigmentuota stogo čerpė. Ji gaminama iš smėlio, cemento, vandens ir geležies oksido. Geležies oksidas suteikia čerpės paviršiui sendinimo efektą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Pristatymas visoje LIETUVOJE:

  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Ukmergėje, Jonavoje, Utenoje, Visagine, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose, Prienuose, Joniškyje, Kėdainiuose, Kelmėje, Raseiniuose, Naujojoje Akmenėje, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Rokiškyje, Biržuose, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Palangoje, Gargžduose, Mažeikiuose, Radviliškyje, Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Alytuje, Varėnoje.