Prekių katalogas

ETERNIT BALTIC stogų dangos

 • ETERNIT BALTIC banguoti lakštai Cedral Banga, Gotika, Klasika M, Agro L, XL. ETERNIT kokybės ir kainos santykis optimalus. ETERNIT tai europinio standarto penkių bangų lakštai.

  15METŲ✅Parduodame✅ Atvežame✅ Iškrauname✅ Konsultuojame✅

  ETERNIT Klasika banguoti lakštai
  Dėmesio!
  % Didmeninė kaina PIGIAU!
  Išmatavimai:
  1130x1250 mm

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 955 - 1120 su PVM
  CEDRAL Banga banguoti lakštai
  Dėmesio!
  ✔ Sandėliuojama prekė!
  Išmatavimai:
  875x920 mm

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 730 - 830 su PVM
  CEDRAL Gotika banguoti lakštai
  Dėmesio!
  ✔ Sandėliuojama prekė!
  Išmatavimai:
  585x920 mm

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 550 - 600 su PVM
  Eternit iškrovimo paslauga
  Tiekimo terminas:
  apie 5-10 d.d. *

  Pristatymas su iškrovimo paslauga visoje LIETUVOJE*

  (*Su tinkamu privažiavimu sunkiasvorei mašinai "fūrai")

  Kaina 9500 su PVM
 • Ilgaamžiškumas - beasbesčio stogo dangos gamyboje, lyginant su šiferiu atsirado daug kur kas pranašesnių dalykų. Pirma, armuojančiam pluoštui vietoj kenksmingo asbesto naudojama vertingesnė natūralaus pluošto medžiaga - fazeris. "Eternit" stogo danga tapo daug atsparesnė smūgiams ir elastingesnė. Antra, tai dažymas: pirmojo dažymo metu į pakaitintą beasbesčio lapą specialūs dažai įtrinami mechaniniu būdu, antrojo dažymo metu lapas tolygiai užliejamas tais pačiais dažais. Toks dažymo būdas leidžia minimaliai sumažinti išorinio dangos paviršiaus poringumą ir neleisti dangai eroduoti ir samanoti. Laikantis "Eternit" gamybos technologijos reikalavimų jo amžius 40 metų ir daugiau.

  Paprastumas įrengiant - stogo danga yra lengva, todėl pakankamai paprastos stogo konstrukcijos. "Eternit" dėl savo lapų formos ir pačios medžiagos difuziškumo sudaro sąlygas grebėstams vėdinti iš viršaus ir apačios. Be to, įkaitimo ir atšalimo greičio skirtumas yra nedidelis, todėl kondensato ant grebėstų susikaupia gerokai mažiau. Tuo negali pasigirti kitos lengvos stogo dangos. Įrengiant nėra baisu per ją vaikščioti, tai vėliau neatsiliepia stogo eksploatacinėms savybėms. Stogo dangą galima montuoti bet kuriuo metų laiku.

  Optimalios eksploatacinės savybės - stogo danga kvėpuoja, todėl žiemos metu po ja nesikaupia kondensatas, nereikia priešgarinės plėvelės. Gera garso izoliacija - reikia mažiau garsą izoliuojančių medžiagų. Nedegi.Taip pat beasbesčio CB-40 lapai gali būti naudojami remontuojant senus šiferio stogus - jos profilis atitinka.

  Beasbesčio stogo danga yra ekologiškai švari.

  Kokybės ir kainos santykis optimalus. Skaičiuojant išlaidas stogo dangai ir pridėtinėms stogo dalims, kaina - viena iš mažiausių.

  2000 metais "Eternit" beasbesčio stogo danga gavo geriausio metų gaminio diplomą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija