Prekių katalogas

BUDMAT stogų dangos VENECJA, MURANO, COMO, BELLA SARA, RIALTO, FERRARA

 • BUDMAT plieninių čerpių stogo danga gaminama iš aukščiausios kokybės švediško plieno, kurį tiekia žinomas metalurgijos koncernas SSAB. BUDMAT geriausi skardų padengimai, kurie saugo plieninių čerpių stogo dangą ir užtikrina jos patvarumą. Budmat skarda internetu PIGIAU!

  15METŲ✅Parduodame✅ Atvežame✅ Iškrauname✅ Konsultuojame✅

  Modulinė stogo danga Budmat RIALTO
  Dėmesio!
  ❤ prekė pagal užsakymą!
  Stogo danga:
  plieninė / skardinė
  Matmenys:
  1195x735 mm
  Kaina 1190 su PVM
  1250 Sutaupykite 060
  Modulinė stogo danga Budmat MURANO
  Dėmesio!
  ✔ sandėliuojama prekė!
  Stogo danga:
  plieninė / skardinė
  Matmenys:
  1196x725 mm
  Kaina 1100 - 1300 su PVM
  Modulinė stogo danga Budmat VENECJA
  Dėmesio!
  ⚡ AKCIJA ribotą laiką!
  Stogo danga:
  plieninė / skardinė
  Matmenys:
  1190x736 mm
  Kaina 910 - 1520 su PVM
 • BUDMAT išskirtinės modulinės plieninės čerpės VENECJA, MURANO, COMO, BELLA SARA, RIALTO, FERRARA. Tai unikalus gaminys, kuris garantuoja greitą montavimą ir ypatingą keraminių čerpių išvaizda.

  Padengimas D-Matt

  BUDMAT modulinė plieninė čerpė gaminama ir iš vokiškos skardos. Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skarda su specialių 35 μm D-Matt padengimu - tai patvarumas, ilgaamžiškumas ir net iki 30 metų garantija. Padengimas su D-Matt išsiskiria dekoratyvine išvaizda. Skardos padengtos D-Matt yra gražios grublėtos struktūros, dėl to turėtų būti patenkinti net reikliausių klientų lūkesčiai.

  Padengimas Prelaq X-Matt
  Plieninė čerpė yra pagaminta iš aukštos kokybės švediško plieno. Jos išorinė pusė padengta specialiai sukurta 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri pasižymi išskirtiniu atsparumu korozijai. Vidinė plieninės čerpės pusė apsaugota epoksidiniu laku.

  Dangos Prelaq X-Matt atsparumas korozijai buvo patikrintas, ją laikant agresyviose jūrinėse ir pramoninėse aplinkose. Prelaq X-Matt priklauso antikorozinių dangų kategorijai, atitinkančiai EN 10169 normą. Ji užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą mechaniniams plieninės čerpės subraižymams ir UV spinduliams.
  Be to, Prelaq X-Matt padengimas užtikrina spalvos vientisumą nepriklausomai nuo partijos, iš kuriuos ji gaminamą - dėl to modulinės plieninės čerpės lakštai visada bus identiški. Galite nesijaudinti, kad vėliau atnaujinant stogą ar atliekant kokius nors pakeitimus, atsiras spalvų skirtumai. SSAB gamykla duoda raštišką garantiją, kad tarp atskirų plieno skardos partijų nebus atspalvio skirtumų.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija