Prekių katalogas

Modulinė stogo danga Budmat RIALTO

 • Modulinė stogo danga Budmat RIALTO

  Kaina 1190 su PVM
  1250 Sutaupykite 060

  TURIME! Kiekis ribotas, užsakome pagal poreikį!
  +370 645 55055 Viber, WhatsApp, Telegram

  Prekė yra gamintojo sandėlyje !

  Dėmesio! Gavę užsakymą, pristatysime per suderintą laiką į mūsų sandėlį ir/arba į Jūsų nurodytą vietą *

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 50 vnt.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina galioja:
  nuo 2022-07 mėn.
  Dėmesio!
  ❤ prekė pagal užsakymą!
  Stogo danga:
  plieninė / skardinė
  Gamintojas:
  Gamintojo sandėlis:
  Kaunas Lietuva
  Tiekimo terminas:
  derinamas *
  Iškrovimo paslauga:
  Papildomai
  Matmenys:
  1195x735 mm
  Plotis:
  1150 mm
  Ilgis:
  700 mm
  Storis:
  0,50 mm
  Aukštis:
  23 mm
  Sąnaudos:
  0,805 m²/vnt.
  Nuolydis:
  min 9° (15%)
  Svoris:
  3,78 kg/vnt.
  Paletėje:
  352 vnt / 283,36 m²
  Tara:
  nemokama ir negrąžinama
 • Modulinė stogo danga Budmat RIALTO. Spalvos: Antracito RAL7016; Molio RAL8004; Ruda RAL8017; Juoda RAL9005; Grafito RAL7024;

  Nesenstanti elegancija: Sukūrėme stogo dangą, kuri suteiks stiliaus kiekvienam pastatui. Ji išsiskiria 5 apatinėmis ir 5 viršutinėmis bangomis. Elegancija tai Rialto.

  Technologija stiliui: Rialto gamybai panaudojome naujausias technologijas. Visa tai tam, kad stogo montavimas būtų greitas ir ekonomiškas, o stogas gražus ir stilingas.

  Net 50 metų garantija: Rialto tai ilgaamžiškumas ir saugumas daugeliui metų. Priklausomai nuo padengimo, šiam produktui suteikama 20, 30 ar 50 metų garantija.

  Paprastas ir greitas montavimas: Gamykloje padarytos tvirtinimo kiaurymės sutrumpina ant stogo atliekamų darbų trukmę. Jos taip pat leidžia tiksliai sujungti lakštus ir visą stogo plokštumą pakoreguoti, juos jau sujungus. Tai dar ne viskas. Stogdengiai vienu metu gali dirbti ant kelių stogo plokštumų. Mūsų sprendimai yra labai geri, todėl mes juos užpatentavome.

  Supančią aplinką tausojanti kokybė: Naudojame tik geriausias medžiagas. Mūsų tiekėjai yra „ArcelorMittal“ - didžiausias pasaulyje plieno gamintojas ir „SSAB“ - visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Plieną galima 100% perdirbti ir tai daryti begalę kartų. Todėl jis yra viena mažiausiai aplinkai kenkiančiu medžiagų.

  Gamykloje suformuotos kiaurymės ir taurelės: Tai jos užtikrina, kad stogo montavimas yra toks lengvas. Tai mūsų stogo dangos patentas.

  Išilgai briaunos įspaustas apvadas: Jų dėka ant stogo esančios skersinės jungtys yra nematomos, o lakštas papildomai standinamas. Deriname estetiką su ilgaamžiškumu.

  Užlenktas apatinis lakšto kraštas: Šis sprendimas užtikrina geresnį vandens nutekėjimą nuo stogo paviršiaus, taip užkirsdamas kelią atmosferos kritulių užsilaikymui. Be to, stogo skersiniai sujungimai yra nematomi.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija