Prekių katalogas

Modulinė stogo danga Budmat MURANO

 • Modulinė stogo danga Budmat MURANO

  Kaina 1090 su PVM

  TURIME! Kiekis ribotas, užsakome pagal poreikį!
  +370 645 55055 Viber, WhatsApp, Telegram

  Prekė yra gamintojo sandėlyje !

  Dėmesio! Gavę užsakymą, pristatysime per suderintą laiką į mūsų sandėlį ir/arba į Jūsų nurodytą vietą *

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 100 vnt.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina galioja:
  nuo 2023-05 mėn.
  Dėmesio!
  💚 prekė pagal užsakymą!
  Stogo danga:
  plieninė / skardinė
  Gamintojas:
  Gamintojo sandėlis:
  Kauno raj. Lietuva
  Tiekimo terminas:
  derinamas *
  Iškrovimo paslauga:
  Papildomai
  Matmenys:
  1196x725 mm
  Plotis:
  1140 mm
  Ilgis:
  700 mm
  Storis:
  0,50 mm
  Aukštis:
  11 mm
  Sąnaudos:
  0,798 m²/vnt.
  Nuolydis:
  min 9° (15%)
  Svoris:
  3,76 kg/vnt.
  Paletėje:
  319 vnt / 254,56 m²
  Tara:
  nemokama ir negrąžinama
 • Modulinė stogo danga Budmat MURANO. Spalvos: Antracito RAL7016; Molio RAL8004; Ruda RAL8017; Juoda RAL9005; Grafito RAL7024;

  Drąsiems, moderniems pastatams: Dizaineriška forma, tai drąsių pastatų forma. Dėl 5 plokščių paviršių ir 6 išsigaubusių bangų Murano galima vadinti modernumo sinonimu.

  Daug kartų apdovanota: Dviejų aukso medalių - MTP BUDMA 2016 ir MTP BUDMA 2017 - laimėtoja.

  Pažangos stogas: Gyvename laikais, kai kosmosas mažėja, o žmogus netrukus nuskris į Marsą. Todėl turėtumėte reikalauti vis pažangesnės stogo dangos. Murano - tai itin modernūs sprendimai ir dizainas.

  Net 50 metų garantija: Murano tai ilgaamžiškumas ir saugumas daugeliui metų. Priklausomai nuo padengimo, šiam produktui suteikama 20, 30 ar 50 metų garantija.

  Paprastas ir greitas montavimas: Gamykloje padarytos tvirtinimo kiaurymės sutrumpina ant stogo atliekamų darbų trukmę. Jos taip pat leidžia tiksliai sujungti lakštus ir visą stogo plokštumą pakoreguoti, juos jau sujungus. Tai dar ne viskas. Stogdengiai vienu metu gali dirbti ant kelių stogo plokštumų. Mūsų sprendimai yra labai geri, todėl mes juos užpatentavome.

  Supančią aplinką tausojanti kokybė: Naudojame tik geriausias medžiagas. Mūsų tiekėjai yra „ArcelorMittal“ - didžiausias pasaulyje plieno gamintojas ir „SSAB“ - visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Plieną galima 100% perdirbti ir tai daryti begalę kartų. Todėl jis yra viena mažiausiai aplinkai kenkiančiu medžiagų.

  Gamykloje suformuotos kiaurymės ir taurelės: Tai jos užtikrina, kad stogo montavimas yra toks lengvas. Tai mūsų stogo dangos patentas.

  Išilgai briaunos įspaustas apvadas: Jų dėka ant stogo esančios skersinės jungtys yra nematomos, o lakštas papildomai standinamas. Deriname estetiką su ilgaamžiškumu.

  Užlenktas apatinis lakšto kraštas: Šis sprendimas užtikrina geresnį vandens nutekėjimą nuo stogo paviršiaus, taip užkirsdamas kelią atmosferos kritulių užsilaikymui. Be to, stogo skersiniai sujungimai yra nematomi.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Pristatymas visoje LIETUVOJE:

  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Ukmergėje, Jonavoje, Utenoje, Visagine, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose, Prienuose, Joniškyje, Kėdainiuose, Kelmėje, Raseiniuose, Naujojoje Akmenėje, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Rokiškyje, Biržuose, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Palangoje, Gargžduose, Mažeikiuose, Radviliškyje, Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Alytuje, Varėnoje.