Prekių katalogas

ROCLITE akyto betono blokeliai

 • ROCLITE akyto betono (dujų silikato) blokeliai ekologiški, atsparūs ugniai ir drėgmei, atsparūs šalčiui. ROCLITE akytbetonio blokeliai yra lengvi ir tvirti, lengvai apdorojami, didina darbo našumą. Dujų silikato blokelių kaina internetu PIGIAU!

  15METŲ✅Parduodame✅ Atvežame✅ Iškrauname✅ Konsultuojame✅

  Prekių nėra.
 • Akytojo betono blokai ROCLITE – tai efektyvi medžiaga statant energiją taupančius pastatus. Blokeliai naudojami mūrijant laikančiąsias ir pertvarų sienas mažaaukštėje statyboje ir pagrindines bei pertvarų sienas aukštuminėje statyboje. Mūrijant naudojamas smulkiagrūdis mišinys arba plonasluoksniai klijai tiksliems blokeliams.

  Nepriekaištinga kokybė
  Tarptautinė sertifikavimo tarnyba Bureau Veritas Certification pripažino įmonėje naudojamos kokybės ir aplinkosaugos valdymo sistemos atitikimą standartams ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
  Akytojo betono sienų ir pertvarų blokeliai ROCLITE atitinka visus reikalavimus, keliamus ES statybos medžiagoms. Tai patvirtina sertifikavimo centro TTU išduotas sertifikatas Nr. 1504-CPD-058/07, liudijantis atitikimą standartui EN:771-4:2003/A1:2005.

  Blokelių drėgmės įgeriamumas. Praktinis bandymas.

  Egzistuoja nuomonė, kad kai kurie blokelių tipai yra labiau imlūs drėgmei nei kiti. Atlikome praktinį bandymą su populiariausiomis blokelių rūšimis. Bandymas paneigė ne vieną klaidingą įsitikinimą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija