Prekių katalogas

HAUS blokai pamatams P6-20, P25, P6-30. HAUS blokeliai sienoms S6, SM6, S25

 • HAUS blokai pamatams P6-20, P25, P6-30. HAUS blokeliai sienoms S6, SM6, S25. HAUS betoniniai blokeliai juostiniams pamatams; rostverkams; atraminėms sienutėms; baseinams; tvoroms; sąramom.

  14METŲ✅Parduodame✅ Atvežame✅ Iškrauname✅ Konsultuojame✅

  Vyksta puslapio atnaujinimo darbai!

  Susisiekite ir mes Jums pateiksime savo geriausią pasiūlymą

  Prekių nėra.
 • HAUS pamatų blokeliai: statyboje panaudojami kaip įdiegti klojiniai. Blokai yra tuščiaviduriai, formuojant sieną ar siją surenkami be skiedinio ir užpildomi betonu, esant poreikiui konstrukcija armuojama. Neužpildyti betonu nenaudojami. HAUS betoniniai klojinių blokai skirti: juostiniams pamatams; rostverkams; atraminėms sienutėms; baseinams; tvoroms; sąramoms.

  HAUS mūro blokeliai: mūro sienoms ir pertvaroms skirti betoniniai tuštymėti blokai. Iš betoninių blokų mūrijamos individualių gyvenamųjų ir daugiaaukščių pastatų taip pat ūkinės paskirties objektų laikančiosios ir nelaikančiosios sienos. HAUS mūro blokų panaudojimas: laikančiosios ir savilaikės sienos; tarpbutinės pertvaros; išorinės sienos karkasiniams pastatams; kolonos.

  HAUS pertvarų blokeliai: mūro betoniniai tuštymėti blokai skirti naudoti pastatų ir inžinerinių statinių statyboje paprastiems, apdailos ir aptaiso, apkrovą laikantiems ir nelaikantiems mūriniams. HAUS SP mūro blokų panaudojimas: pertvaroms; tarpbutinės pertvaros.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija