Prekių katalogas

SCHIEDEL kaminų sistemos. Dūmtraukiai Rondo Plus, Absolut kaminas, Isokern židiniui.

 • SCHIEDEL dūmtraukiai Rondo Plus, Absolut kaminas, Isokern židiniui.

  16 METŲ✔️ Parduodame✔️ Atvežame✔️ Iškrauname✔️ Konsultuojame✔️ Susisiekite ir mes Jums pateiksime savo geriausią pasiūlymą...

 • SCHIEDEL yra didžiausia ir moderniausia kaminų sistemų gamintoja Europoje. Būdama kaminų sistemų rinkos lyderė, įmonė Jums siūlo pilną produktų paletę, kuri leidžia išspręsti įvairias kamino technines problemas. Įmonė Jums garantuoja aukščiausio lygio funkcionalumą ir saugumą pašalinant išmetamąsias dujas. Tai patvirtina suteikiama 30-ies metų garantija įmonės produkcijai.

  Schiedel Rondo Plus

  Universali ir ypatingai naudinga kaminų sistema. Pritaikyta kietajam, skystajam kurui, dujoms, žemoms ir aukštoms išmetamųjų dujų temperatūroms. Turi Berlyno bei Varšuvos statybos institutų, kaip kaminų atsparių drėgmei, leidimą naudoti statybose.

  Ypatingos savybės

  sistema tinkama išmetamųjų dujų temperatūroms nuo 80°C iki 600°C
  atspari kondensato poveikiui
  atspari suodžių gaisrui
  diametro įvairovė nuo 12cm iki 50cm
  dujų šalinimas per aukštos kokybės šamotinės keramikos vamzdį
  atspari korozijai
  aukštas atsparumas rūgštims
  atspari drėgmei
  atspari ugniai 60 min.
  keraminis vamzdis paženklintas CE pagal standartą EN-1457

  Schiedel Absolut

  Kaminų sistema Schiedel ABSOLUT. Naudojant moderniausias technologijas keraminio įdėklo masė sumažinta iki minimumo. Tai leidžia kaminui sušilti ypač greitai ir užtikrinti puikią trauką. Šio kamino blokeliai yra su integruotu izoliaciniu sluoksiu, o keraminių įdėklų ilgis 1,33 m. Tai dar labiau pagreitina kamino surinkimą. ABSOLUT - universalus kaminas, kurį galima naudoti su visų rušių kurą naudojančiais katilais, o tai pat kondensaciniais katilais ir katilais su uždara degimo kamera.

  Ypatingos savybės

  ilgalaikis atsparumas kondensato poveikiui;
  degimo temperatūros svyravimai nuo 30ºC iki 600ºC;
  atsparus suodžių užsiliepsnojimui;
  vidiniai vamzdžiai turi didesnį atsparumą korozijai;
  turi vėdinimo sistemą;
  izoliacinis sluoksnis integruotas kamino blokelyje;
  lengvi išoriniai tuščiaviduriai blokai;
  tinka įvairių rūšių kuras;
  tinka naudoti su kondensaciniais katilais;
  tinka naudoti su katilais turinčiais uždarą degimo kamerą;
  ugnies atsparumas 60 minučių;
  preciziškai gaminami blokeliai ir sistema komplektuojama su spec. montavimo skiediniu;
  skersmenys nuo Ø12 iki Ø25;
  keraminis vamzdis atitinka EN-1457 standarto reikalavimams.

  Schiedel Isokern

  Modulinis kaminas Isokern – tai detaliai išdirbta sistema, kurią sudaro visi kokybiškam kaminui sumontuoti reikalingi elementai. Kaminų sistema Isokern gaminama iš Islandijoje išgaunamo lavos akmens. Visi šios sistemos elementai yra itin lengvi, o pati kaminų sistema labai greitai ir paprastai surenkama. Isokern modulinė kaminų sistema tinka eksploatuoti su visais natūraliu medžiu kūrenamais įrengimais. Apvalus dūmų kanalas iš lavos akmens greitai sušyla ir užtikrina gerą trauką. Dėl labai gero medžiagų suderinamumo Isokern sistemoje, ant dūmų kanalo sienelių kaupiasi mažiau suodžių ir kaminą reikia rečiau valyti.

  Techniniai duomenys

  Apvalus dūmtraukis iš lavos akmens (vienguba sistema). Ø200 mm , 400 x 400 x 250 mm, 28 kg/vnt. ~112kg/metras bėginis. Galima eksploatuoti su prietaisais iki 63 kW galingumo, kurių išmetamųjų dujų temperatūra nuo 150 0C iki 600 0C.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Pristatymas visoje LIETUVOJE:

  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Ukmergėje, Jonavoje, Utenoje, Visagine, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose, Prienuose, Joniškyje, Kėdainiuose, Kelmėje, Raseiniuose, Naujojoje Akmenėje, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Rokiškyje, Biržuose, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Palangoje, Gargžduose, Mažeikiuose, Radviliškyje, Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Alytuje, Varėnoje.