Prekių katalogas

TERIVA perdangos

 • Perdangos TERIVA LIGHT – Ekonomiškai efektyvus sprendimas Jūsų namui perdanga TERIVA LIGHT. Kaip lygtinis klojinys perdangai įrengti naudojamas polistireninio putplasčio blokelis.

  15METŲ✅Parduodame✅ Atvežame✅ Iškrauname✅ Konsultuojame✅ NEMOKAMAI paskaičiuojame sąmatas pagal pateiktus planus. Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE *

  Susisiekite ir mes Jums pateiksime savo geriausią pasiūlymą...

  Teriva Light perdanga

 • Dėl ko verta rinktis Teriva perdangą?

  Panaudojus TERIVA LIGHT perdangą stogo denginiui, sutaupoma apšiltinimo medžiagų ir gaunama sandari ir šilta stogo konstrukcija.

  Perdangos TERIVA elementai yra lengvai pjaustomi, tokiu būdu paprastai galima suformuoti laiptų, kaminų, ventiliacijų bei kitų angų apėjimus.

  Perdangoje TERIVA monolito ruožų nelieka arba lieka labai minimalūs.

  Prieš tai nereikia įrenginėti vainiko. Vainikas formuojamas perdangos aukštyje ir užpilamas kartu su perdanga (sutaupoma laiko ir išlaidų), tuo pačiu gaunama sandari ir vientisa konstrukcija.

  Vienas geriausių sprendimų rekonstrukcijoje. Perdangos elementus galima įnešti tiesiog pro langą ar duris. Sijos yra įleidžiamos į sieną, vainikas yra įrengiamas šalia sienos. Pasirinkus rekonstrukcijai TERIVA LIGHT perdangą, dėl perdangos konstrukcijos mažesnio svorio mažėja spaudimas sienoms bei pamatams.

  Perdangą galima sumontuoti tiesiog rankomis. Nereikia jokių sudėtingų įrengimų ir kranų. Ji surenkama iš atskirų lengvų elementų.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija