Prekių katalogas

FIBO pamatiniai betoniniai blokeliai 200 mm, 250 mm, 300 mm

 • FIBO pamatiniai betoniniai blokeliai 200 mm, 250 mm, 300 mm. FIBO pamatų blokai: Juostinių pamatų įrengimui; Rostverko įrengimui, cokolio formavimui; Tvorų pamatams įrengti; Formuoti monolitui. Pamatinių blokelių kaina internetu PIGIAU!

  16 METŲ✔️ Parduodame✔️ Atvežame✔️ Iškrauname✔️ Konsultuojame✔️

  FIBO pamatinis blokelis, įv.pločio x200x500 mm
  Dėmesio!
  ✔️ sandėliuojama prekė!
  Blokeliai:
  betoniniai
  Matmenys:
  įv.plotis x200x500 mm
  Kaina 185 - 275 su PVM
  Mūro mišinys keramzitiniams/keraminiams blokeliams KREISEL M 115 (25 kg)
  Dėmesio!
  ✔️ sandėliuojama prekė!
  Atsparumas gniuždymui:
  M 5
  Fasavimas:
  25 kg.
  Kaina 375 - 450 su PVM
  FIBO iškrovimo paslauga
  Tiekimo terminas:
  apie 5-15 d.d. *
  Kaina 13500 - 15000 su PVM
 • Pamatų svarba

  Statyboje vienas iš svarbiausių etapų yra pamatų įrengimas. Nuo jų priklauso namo ilgaamžiškumas. Jei pamatai bus netinkamai įrengti, juose gali atsirasti plyšiai, per kuriuos skverbsis šaltis, drėgmė. Laikui bėgant drėgmė pradės ardyti ne tik patį pamatą, bet ir patį mūrą. Pasėkmės – brangios remonto išlaidos, padidėję name šilumos kaštai. To išvengsite pasirinkę Fibo pamatinius blokelius!

  Privalumai

  Greitas bei patogus montavimas. Ypač tvirta ir patikima konstrukcija. Lengvi – montuojant nereikalinga sunkiasvorė kėlimo technika. Galimybė formuoti bet kokių matmenų konstrukciją. Fibo pamatų blokai gali būti naudojami bet kuriuo metų laiku. Galimybė formuoti lenktas konstrukcijas. Viena ekonomiškiausių sistemų.

  Montavimas

  Įrengiant pamatus – blokelių mūryti nereikia! Sudedami vienas ant kito. Rekomenduojame naudoti C16/20 stiprio klasės betoną, kai statomi vieno – dviejų aukštų namo pamatai. Geras betono pasiskyrstymas yra užtikrinamas, kai yra betonas užpilamas iki trijų eilių blokelių vienu metu. Betonas užpildo visą tuštumą blokelių viduje, stipriai sukimba su jos vidiniu paviršiumi ir tokiu būdu gaunamas vientisas betoninis pastato pamatas. Pamatų blokai yra sustiprinami armatūra. Armatūros kiekį skaičiuoja konstruktorius.

  FIBO Pamatų 300 informacija:

  Tai yra pirmi ir vieninteliai blokeliai Lietuvoje su vertikaliu ir horizontaliu „špuntu“. Dėl tokio sujungimo iš visų pusių galima pastatyti konstrukciją iki 1,4 m aukščio ir tik tada užpilti betoną. (Su kitais blokais iki 60 cm vienu metu). Viename padėkle yra dviejų rūšių blokelių: paprasti bei kampiniai. Kampiniai blokai gali būti naudojami, kaip paprasti, bei statomi kampuose. Dėl storesnių blokų sienelių yra mažesnės betono sąnaudos. Betono kiekis blokų užpildymui – 0,6 m3 betono /1 m3 blokų.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Pristatymas visoje LIETUVOJE:

  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Ukmergėje, Jonavoje, Utenoje, Visagine, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose, Prienuose, Joniškyje, Kėdainiuose, Kelmėje, Raseiniuose, Naujojoje Akmenėje, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Rokiškyje, Biržuose, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Palangoje, Gargžduose, Mažeikiuose, Radviliškyje, Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Alytuje, Varėnoje.