Prekių katalogas

SILIBLOKAS silikatiniai blokeliai M12, M18 ir M25

 • Silikatiniai blokeliai SILIBLOKAS M12, M18 ir M25. SILIBLOKO blokeliai gaminami iš smėlio, kalkių ir vandens mišinio, kietinant hidroterminėmis sąlygomis ne mažesniame kaip 0,8 MPa slėgyje.

  15METŲ✅Parduodame✅ Atvežame✅ Iškrauname✅ Konsultuojame✅

  SILIBLOKAS M18 silikatiniai blokeliai
  Dėmesio!
  ⚡ AKCIJA ribotą laiką!
  Išmatavimai:
  180x238x250 mm

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 12940 - 13180 su PVM
  SILIBLOKAS M12 silikatiniai blokeliai
  Dėmesio!
  ⚡ AKCIJA ribotą laiką!
  Išmatavimai:
  120x238x250 mm

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 13330 su PVM
  SILIBLOKAS M25 silikatiniai blokeliai
  Dėmesio!
  ⚡ AKCIJA ribotą laiką!
  Išmatavimai:
  248x238x250 mm

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 12850 - 12940 su PVM
  Siliblokas transporto paslauga (be iškrovimo)

  Paslauga galioja visoje LIETUVOJE *

  (* Su tinkamu privažiavimu sunkiasvorei mašinai)

  Kaina 9000 su PVM
  Mūro mišinys-klijai silikatiniams blokeliams KREISEL S 127
  Dėmesio!
  ✔ Sandėliuojama prekė!
  Fasavimas:
  25 kg.

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 440 - 500 su PVM
 • SILIBLOKAS silikatinius blokelius rekomenduojama naudoti viešosios paskirties objektų, gyvenamųjų namų, gamybinių bei ūkinių pastatų išorinėms bei vidinėms pertvarinėms ir laikančioms sienoms. Naujieji blokeliai turi montavimo angas, skirtas pernešti blokelį viena ranka, naudojant specialų griebtuvą. Tikslūs matmenys (maksimali paklaida sudaro tik 1 mm.) ir speciali blokelio forma leidžia mūryti sieną be vertikalių siūlių, horizontalioms siūlėms naudojant plonasluoksnį skiedinį arba klijus.

  Naudojant silikatinius blokelius SILIBLOKAS vietoje plytų galima gerokai sumažinti investicines pastatų statybos išlaidas, kadangi žymiai (kelis kartus) sumažėja darbo sąnaudos bei sutrumpėja statybos laikas.

  Silikatiniai blokeliai SILIBLOKAS yra pakankamai atsparūs gniuždymui (stipris gniuždant R=10-17,5 Mpa), todėl tinkami ne tik vienaaukščių, bet ir daugiaaukščių namų laikančiosioms sienoms statyti. Žemiausios 75-os markės blokelius (R=7,5 MPa) galima naudoti tik vienaaukščių ir daugiaaukščių pastatų pertvarinių konstrukcijų statybai.

  Silikatinių blokelių SILIBLOKAS projektinis šilumos laidumo koeficientas λ= 0,7-0,75 W/mK. Išorines sienas iš silikatinių blokelių "Siliblokas" rekomenduojama šiltinti akmens vata arba pūstuoju polistirenu.Tik tada gaunama reikiama sienos šilumos varža R>3 m²K/W. Galima išskirti du apšiltinto mūro tipus: dvisluoksnį ir daugiasluoksnį. Gyvenamųjų namų daugiasluoksnį mūrą patariama šiltinti 10-12 cm. storio akmens vatos plokštėmis. Akmens vata yra sienoje tarp dviejų sluoksnių: laikančiojo ir fasadinio, sujungtų ankeriais.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija