Prekių katalogas

LODE Keraterm 25 cm, 17.5 cm, 12 cm keraminiai blokeliai

 • LODE Keraterm 25 cm, 17.5 cm, 12 cm keraminiai blokeliai. LODE Keraterm keramikos blokeliai tai natūralus mineralinis, ekologiškai švarus produktas, gautas naudojant natūralias žaliavas.

  15METŲ✅Parduodame✅ Atvežame✅ Iškrauname✅ Konsultuojame✅

  Keraminiai blokeliai KERATERM 25
  Dėmesio!
  ⚡ AKCIJA ribotą laiką!
  Išmatavimai:
  250x238x375 mm

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 9990 - 10390 su PVM
  Keraminiai blokeliai KERATERM 17,5
  Dėmesio!
  ✔ Sandėliuojama prekė!
  Išmatavimai:
  175x238x470 mm

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 12580 - 13320 su PVM
  Keraminiai blokeliai KERATERM 12
  Dėmesio!
  ✔ Sandėliuojama prekė!
  Išmatavimai:
  120x238x440 mm

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 13480 - 14270 su PVM
  Mūro mišinys keramzitiniams/keraminiams blokeliams KREISEL M 115
  Dėmesio!
  ✔ Sandėliuojama prekė!
  Fasavimas:
  25 kg.

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina 330 - 390 su PVM
 • Pagaminto keraminio bloko konstrukcija suskaido medžiagą į daugybę sluoksnių, porų, pertvarėlių ir sienelių, o ramus oras tuštumose ir porose – geriausias ir sveikiausias šilumos laikytojas. Sveikas namas skaitomas tas, kurio sienos akumuliuoja šilumą, t. y. vyksta natūralus vėdinimas per poringą sienų medžiagą.

  Tokius namus, artėjant žiemai, galima pradėti šildyti 2 savaitėm vėliau, o pavasarį šildymo sezoną užbaigti 2 savaitėm anksčiau, nes keraminių blokų mūras yra inertinė medžiaga.

  Keraminių blokų mūras palankiai veikia žmogaus organizmą, garantuoja gyventojams sveiką aplinką, harmoningai įsilieja į jų gyvenimą, tarsi priartindamas statinius prie natūralios gamtos ir neišskiria žmogaus organizmui jokių pavojingų medžiagų.
  1995m. Architektūros ir statybos instituto Statybinės šiluminės fizikos laboratorijoje, atlikus mokslo-tiriamąjį darbą su blokais, nustatyta, kad porėtos keraminės masės šilumos laidumas, esant eksploatavimo medžiagos drėgnumui, 46 proc. mažesnis už įprastinės keraminės masės šilumos laidumą. Į bloko masę pridėjus 56-58 proc. pjuvenų ( pagal tūrį), kurios degimo proceso metu išdega palikdamos poras, šilumos laidumas eksploatavimo sąlygomis sumažėja iki 0,22 W/mk ( įprastinės plytos 0,81 w/mK). Porėtos keraminės masės bloko struktūra geresnė, negu įprastinės. Svarbu ir tai, kad sumažėja gaminių svoris.

  Didelis efektas pasiekiamas, didinant blokų tuštumingumą. Šiuo atveju padidėja ne tik bloko šilumos varža, bet palengvėja gaminys, mažėja žaliavų ir energijos poreikiai. Tuštumingumo poreikis bloko šilumos laidumui didėja, mažėjant pačios keraminės masės laidumui.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija