Prekių katalogas

RUUKKI lietaus nuvedimo sistemos

 • Universalią RUUKKI lietaus nuvedimo sistemą galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. RUUKKI lietvamzdžiai - kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems architektūriniams sprendimams.

  15METŲ✅Parduodame✅ Atvežame✅ Iškrauname✅ Konsultuojame✅

  Susisiekite ir mes Jums pateiksime savo geriausią pasiūlymą...

  Prekių nėra.
 • RUUKKI lietaus nuvedimo sistema efektyviai pašalina lietaus nuotekas nuo stogo ir užtikrina, kad nuotekos būtų saugiai nukreiptos nuo pamatų.

  Sistema ne tik elegantiška, bet ir funkcionali: dailūs išlenkimai neleidžia kauptis nuosėdoms. Iš padengto plieno pagamintoms RUUKKI lietaus vandens nuvedimo sistemos dalims nebaisios net atšiauriausios oro sąlygos.

  NAUJIENA! Matinė lietaus nuvedimo sistema
  Naujoji matinė lietaus sistema - puikiai derės prie jūsų stogo ir fasado, visuomet atrodys solidžiai. Naujasis polimerinis padengimas "GreenCoat RWS PRO BT" yra ne tik atsparesnis atmosferos poveikiui, bet ir draugiškesnis aplinkai. Paviršius yra itin atsparus įbrėžimams, dėmėms, prie jo sunkiai prikimba apnašos. Nuo žaliavos, iki galutinio produkto - pagaminta Švedijoje.

  RUUKKI lietaus vandens nuvedimo sistemos tinka ir naujiems, ir renovuojamiems pastatams. Ir nesvarbu, kuo dengtas jūsų namo stogas: plieniniais lakštais, čerpėmis, šiferine, bitumine ar kitokia danga.

  Ruukki MATINĖ lietaus nuvedimo sistema

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija