Prekių katalogas

URSA EUROMATA 39 vata

 • URSA EUROMATA 39 – tai aukštos kokybės produktai iš vieno šaltinio kiekvienai taikymo sričiai, kur prireikia šilumos ir garso izoliacijos. URSA vata tai stogų, sienų, lubų, grindų izoliacija, techninės instaliacijos. Vatos kaina internetu PIGIAU!

  16 METŲ✔️ Parduodame✔️ Atvežame✔️ Iškrauname✔️ Konsultuojame✔️ Susisiekite ir mes Jums pateiksime savo geriausią pasiūlymą...

 • URSA EUROMATA 39 - Šilumos, priešgaisrinės ir garso izoliacijos plokštė iš mineralinės vatos. Nedegi, garsą sugerianti, garus praleidžianti, suspaudžiama, grybeliams ir pelėsiams atspari medžiaga, pagaminta iš elastingo pluošto.

  Daugumoje gaminių naudojama stiklo vata, gaunama iš perdirbimo ir pati visiškai perdirbama. Tai medžiaga, kuri apjungia dvi svarbiausias gaminio, naudojamo kaip šiluminės izoliacijos sluoksnis, savybes:

  - matmenų patvarumą ir stabilumą,

  - izoliacinių savybių patvarumą ir stabilumą.

  Dėl tokių papildomų savybių, kaip:

  - priešgaisrinė sauga (A1 klasė - NEDEGUS gaminys),

  - suspaudimo galimybė,

  - labai mažas nuosavas svoris,

  - paprastas transportavimas ir laikymas,

  - patogus naudojimas,

  - jokio pasipriešinimo vandens garų skverbčiai, tai yra vienas geriausių šilumos izoliacijos sprendimų.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Pristatymas visoje LIETUVOJE:

  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Ukmergėje, Jonavoje, Utenoje, Visagine, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose, Prienuose, Joniškyje, Kėdainiuose, Kelmėje, Raseiniuose, Naujojoje Akmenėje, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Rokiškyje, Biržuose, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Palangoje, Gargžduose, Mažeikiuose, Radviliškyje, Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Alytuje, Varėnoje.