Prekių katalogas

Modulinė stogo danga Budmat VENECJA

 • Modulinė stogo danga Budmat VENECJA

  Kaina 1090 su PVM

  TURIME! Kiekis ribotas, užsakome pagal poreikį!
  +370 645 55055 Viber, WhatsApp, Telegram

  Prekė yra gamintojo sandėlyje !

  Dėmesio! Gavę užsakymą, pristatysime per suderintą laiką į mūsų sandėlį ir/arba į Jūsų nurodytą vietą *

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 50 vnt.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE**

  Kaina galioja:
  nuo 2023-09 mėn.
  Dėmesio!
  ⚡ AKCIJA ribotą laiką!
  Stogo danga:
  plieninė / skardinė
  Gamintojas:
  Gamintojo sandėlis:
  Kauno raj. Lietuva
  Tiekimo terminas:
  derinamas *
  Iškrovimo paslauga:
  Papildomai
  Matmenys:
  1190x736 mm
  Plotis:
  1150 mm
  Ilgis:
  700 mm
  Storis:
  0,50 mm
  Aukštis:
  26 mm
  Sąnaudos:
  0,805 m²/vnt.
  Nuolydis:
  min 9° (15%)
  Svoris:
  3,77 kg/vnt.
  Paletėje:
  350 vnt / 281,75 m²
  Tara:
  nemokama ir negrąžinama
 • Modulinė stogo danga Budmat VENECJA. D-Matt spalva: Antracito RAL7016; Molio RAL8004; Ruda RAL8017; Juoda RAL9005; Grafito RAL7024. X-Matt spalva: Grafito 455 arba Ruda 384.

  Puikiai tinka klasikiniams pastatams: 5 bangos ir 6 viršūnės leidžia Venecjai pabrėžti klasikinių pastatų grožį.

  Daug kartų apdovanota: Aukso medalis MTP BUDMA 2014, Aukso medalis MTP BUDMA 2017, Lenkijos stogdengių asociacijos rekomendacija ir Auksinis šalmas INTERBUD mugėje - tai tik keletas Venecja gautų apdovanojimų.

  Montavimas su papildomu tvirtinimu: Montavimas su papildomu tvirtinimu - naudojamas tik modulinei stogo dangai Venecja - tai estetiškiausios stogo dangos garantija. Papildomo tvirtinimo dėka, tvirtinimo varžtai yra nematomi.

  Net 50 metų garantija: Venecja tai ilgaamžiškumas ir saugumas daugeliui metų. Priklausomai nuo padengimo, šiam produktui suteikama 20, 30 ar 50 metų garantija.

  Paprastas ir greitas montavimas: Gamykloje padarytos tvirtinimo kiaurymės sutrumpina ant stogo atliekamų darbų trukmę. Jos taip pat leidžia tiksliai sujungti lakštus ir visą stogo plokštumą pakoreguoti, juos jau sujungus. Tai dar ne viskas. Stogdengiai vienu metu gali dirbti ant kelių stogo plokštumų. Mūsų sprendimai yra labai geri, todėl mes juos užpatentavome.

  Supančią aplinką tausojanti kokybė: Naudojame tik geriausias medžiagas. Mūsų tiekėjai yra „ArcelorMittal“ - didžiausias pasaulyje plieno gamintojas ir „SSAB“ - visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Plieną galima 100% perdirbti ir tai daryti begalę kartų. Todėl jis yra viena mažiausiai aplinkai kenkiančiu medžiagų.

  Gamykloje suformuotos kiaurymės ir taurelės: Tai mūsų stogo dangos patentas. Venecja yra lengvo montavimo pradininkė.

  Išilgai briaunos įspaustas apvadas: Jų dėka ant stogo esančios skersinės jungtys yra nematomos, o lakštas papildomai standinamas. Deriname estetiką su ilgaamžiškumu.

  Užlenktas apatinis lakšto kraštas: Šis sprendimas užtikrina geresnį vandens nutekėjimą nuo stogo paviršiaus, taip užkirsdamas kelią atmosferos kritulių užsilaikymui. Be to, stogo skersiniai sujungimai yra nematomi.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Pristatymas visoje LIETUVOJE:

  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Ukmergėje, Jonavoje, Utenoje, Visagine, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose, Prienuose, Joniškyje, Kėdainiuose, Kelmėje, Raseiniuose, Naujojoje Akmenėje, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Rokiškyje, Biržuose, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Palangoje, Gargžduose, Mažeikiuose, Radviliškyje, Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Alytuje, Varėnoje.