Prekių katalogas

Kaiščiai plokščio stogo izoliacijai tvirtinti, RAWLPLUG R-GOK Ø15.5 mm

 • Kaiščiai plokščio stogo izoliacijai tvirtinti, RAWLPLUG R-GOK Ø15.5 mm

  Kaina 014 su PVM

  TURIME! Kiekis ribotas, užsakome pagal poreikį!
  +370 645 55055 Viber, WhatsApp, Telegram

  Prekė yra gamintojo sandėlyje !

  Dėmesio! Gavę užsakymą, pristatysime per suderintą laiką į mūsų sandėlį ir/arba į Jūsų nurodytą vietą *

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 250 vnt.
  Parduodame po 250 vnt.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...

  Parduodame ir pristatome visoje LIETUVOJE **
   

  Kaina galioja:
  nuo 2023-04 mėn.
  Dėmesio!
  💚 prekė pagal užsakymą!
  Gamintojo sandėlis:
  Vilnius Lietuva
  Tiekimo terminas:
  derinamas *
  Matmenys:
  Ø15.5 x 15-425 mm
  Paletėje:
  250-50 vnt.
 • Kaiščiai plokščio stogo izoliacijai tvirtinti, RAWLPLUG R-GOK Ø15.5 mm - Tai teleskopinė įvorė plokščių stogų izoliacijos tvirtinimui. Kartu su atitinkamu varžtu gali būti naudojama bet kokios rūšies pagrindui.

  Savybės ir privalumai
  Aukštos kokybės medžiaga, naudojama gaminant teleskopines jungtis, užtikrina nekintamas mechanines savybes daug metų. Savybės išlieka plačiame temperatūros diapzone.

  Lęšinė plokštės forma užtikrina tvirtą spaudimą ant membranos ir jokios galimybės vilkti bei deformuoti plokštę surinkimo metu.

  Vidinė teleskopinės jungties dalis specialiai sukonstruota taip, kad būtų galimas išankstinis plastikinės įvorės su varžtu montavimas.

  Sumažintas skersmuo palengvina membranos pradūrimą ir montavimą į tankias medžiagas, tokias kaip PIR / PUR ir mineralinė vata.

  Apatinė teleskopinės jungties dalis yra kūgio formos su optimaliu pasvirimo kampu, dėl to gerokai paspartėja stogo įrengimo darbai.

  Ilgametė patirtis, įgyta gaminant stogų izoliacijos tvirtinimo įtaisus, padėjo mums pasiekti geriausių rezultatų, kuriuos patvirtino dinaminiai ir statiniai testai, atlikti geriausiai žinomų Europos tyrimų ir sertifikavimo institutų.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Pristatymas visoje LIETUVOJE:

  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Ukmergėje, Jonavoje, Utenoje, Visagine, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose, Prienuose, Joniškyje, Kėdainiuose, Kelmėje, Raseiniuose, Naujojoje Akmenėje, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Rokiškyje, Biržuose, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Palangoje, Gargžduose, Mažeikiuose, Radviliškyje, Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Alytuje, Varėnoje.