Prekių katalogas

LODE keraminiai blokeliai, keraminės plytos, klinkerinės trinkelės ir plytelės

 • LODE priklauso lenkų šeimos valdomai ir vienai didžiausių statybinių medžiagų įmonių grupei „LODE GROUP“.

  LODE GROUP statybinių medžiagų gamybos įmonės rinkoje veikia jau daugiau kaip 50 metų. Kryptingo ir nuoseklaus darbo rezultatas – beveik prieš 30 metų sukurtas prekės ženklas „LODE“, kuris specializuojasi keramikos gamyboje.

  Šiuo prekės ženklu žymima aukščiausios kokybės produkcija – klinkerio plytos ir keraminiai blokeliai. Mūsų prioritetas yra nuolatinis gaminių tobulinimas, kokybės išlaikymas ir pardavimų plėtra, apimanti vis daugiau ne tik Europos, bet ir viso pasaulio šalių.


  SVARBIAUSIA – ŽMONĖS

  LODE GROUP sėkmės faktorius yra jos darbuotojai. Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, atsakingi už produkcijos gamybą bei pristatymą įmonės klientams.
  Mūsų komandos tikslas – nuolatinė inovacijų paieška gaminių modernizavime, taip didinant jų patrauklumą galutiniam vartotojui.

  Žinome, jog darbuotojų atsidavimas ir entuziazmas yra ne tik aukštos kokybės gaminių, bet ir aukščiausio lygio aptarnavimo rezultatas.

  Versle orientuojamės į ilgalaikius santykius ir rūpinamės, jog įmonės klientai liktų patenkinti dirbdami su mumis. Stengiamės būti ne tik partneriai, bet ir patarėjai savo klientams kiekviename etape, nuo produkto pasirinkimo iki techninių konsultacijų.


  GERIAUSIOS ŽALIAVOS
  GERIAUSIOS TECHNOLOGIJOS

  Pagrindinė gamybos procese naudojama žaliava yra natūralus, tūkstantmečius žemėje gulėjęs molis. Verta paminėti, jog dauguma LODE grupės įmonių šalia gamyklų turi savus gamtinius išteklius. Tai leidžia gamybos procese naudoti aukščiausios kokybės vietines žaliavas, apdirbant jas naujausiomis technologijomis.

  Esame tikri, jog investicijos į gamyklų plėtrą bei nuolatinis gamybos linijų modernizavimas leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės gaminių pasiūlą rinkai.


  KOKYBĖ VISAME KAME

  Mūsų darbuotojai žino, kad svarbiausia kokybė. Todėl kiekviename gamybos etape visa produkcija yra tikrinama ir testuojama, siekiant užtikrinti reikalaujamą gaminių stiprį, vandens įgeriamumą bei atsparumą šalčiui.

  Tik ištestuoti gaminiai, kurie atitinka visus kokybinius reikalavimus, perduodami į pakavimą ir paruošiami tiekimui.

  Mūsų klientai žino, jog įsigydami mūsų gaminius, jie įsigyja aukščiausios kokybės ir ilgaamžį produktą.


  LENKIŠKO KAPITALO ŠEIMOS VERSLAS

  LODE GROUP, kurios pagrindinė būstinė yra Varšuvoje, vienija 7 statybų pramonėje žinomas įmones, kurios veiklą vykdo 9 gamyklose Lenkijoje ir Latvijoje: Lode SIA, GZCB, Cerpol-Kozlowice, Patoka Industries, TeknoAmerBlok, PCO Zarow, Jaro.

  LODE GROUP produkcijos asortimentas yra platus – nuo klinkerio plytų, plytelių ir grindinio trinkelių, keraminių ir betono mūro blokų, iki ugniai atsparių medžiagų ir žaliavų. Gaminiai naudojami įvairaus tipo laikančių konstrukcijų statybai, fasadų apdailai, gatvių ir sodų grindinių įrengimui.

  Platus gaminių asortimentas ir šiuolaikiniai gamybiniai pajėgumai leidžia užimti vieno didžiausių statybinių medžiagų gamintojų pozicijas Europoje.

  Keraminiai blokeliai KERATERM 17.5 Premium, 175x238x470 mm
  Dėmesio!
  ⚡ AKCIJA ribotą laiką!
  Blokeliai:
  keraminiai
  Matmenys:
  175x238x470 mm
  Kaina 8900 - 9190 su PVM
  Keraminiai blokeliai KERATERM 12 Premium, 120x238x440 mm
  Dėmesio!
  💚 prekė pagal užsakymą!
  Blokeliai:
  keraminiai
  Matmenys:
  120x238x440 mm
  Kaina 11690 - 11890 su PVM
  Keraminiai blokeliai KERATERM 25 Premium, 250x238x375 mm
  Dėmesio!
  ⚡ AKCIJA ribotą laiką!
  Blokeliai:
  keraminiai
  Matmenys:
  250x238x375 mm
  Kaina 7900 - 8190 su PVM
 • Prenumeruok ir laimėk

  Pristatymas visoje LIETUVOJE:

  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Ukmergėje, Jonavoje, Utenoje, Visagine, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose, Prienuose, Joniškyje, Kėdainiuose, Kelmėje, Raseiniuose, Naujojoje Akmenėje, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Rokiškyje, Biržuose, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Palangoje, Gargžduose, Mažeikiuose, Radviliškyje, Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Alytuje, Varėnoje.